Przycisk

Wydarzenie rodzinne takie jak urodziny, jubileusz, rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, żeby spotkać się w rodzinnym gronie. Nie rzadko dopełniane są uroczystą mszą świętą, zdjęciem grupowym, zabawą do północy... Warto zadbać by takie chwile zostały godnie uwiecznione przez profesjonalistów. Od tego jesteśmy :-)

 

Minimalną ilością zdjęć jakie tutaj prezentujemy, chcemy podkreślić, że z uwagą i dyskrecją podchodzimy do materiałów zdjęciowych z prywatnych uroczystości, spotkań oraz przyjęć rodzinnych. Dziękujemy więc Wam, drodzy klienci, że zgodziliście się na prezentację tutaj naszych fotoreportaży - jest to kawałek Waszego prywatnego albumu rodzinnego.

 

 

Fotoreportaż - przyjęcia rodzinne

 

Cennik fotoreportażu - przyjęcia rodzinne

   Wycenę usługi fotoreportażu przygotowujemy indywidualnie.
Wszelkie materiały (treści, teksty, zdjęcia) przedstawione na stronie w obrębie domen: www.matuszynski.pl , www.fotografiabiznesowa.pl oraz www.facebook.com/foto.matuszynski są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).
Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Agencja Fotograficzna Pozytyw Krzysztof Matuszyński 2020


fotograf / fotograf ruda śląska / zdjęcie do dowodu ruda śląska / pozytyw / fotograf nowy bytom / najlepszy fotograf ruda śląska / fotografia ślubna / fotograf ślubny bytom / fotografia biznesowa Śląsk / sesja ciążowa / zdjecia rodzinne / sesja na roczek

STUDIO

Ruda Śląska

ul. Niedurnego 67

godz. pn. - pt. 8 -16

czw. 8 - 18

studio@matuszynski.pl

 

foto@matuszynski.pl

 

kontakt@fotografiabiznesowa.pl

 

 

Studio 507 965 007

 

 605 595 766